samet yılmaz

Hi! I'm Samet !

Freelance Digital Designs Expert

I’am professional on web design since 2008. Matter fact is I built my first web site in early of 2000’s when I would counted as a kid. My education was on programming and I improved my self in similar areas. I provide Web Design, Grapchic design, SEO Consulting services. I’am also founder of Tasarim.pro web site

I provide the most ideal solution for the design needs of your company..

Take a look at my services

For best results, I design with the cleanest and
most efficient workflow model.

iletişim

Communication

ok
ihtiyaç tespiti

Needs Analysis

ok
tasaruım ve uygulama

Design & Implementation

ok
proje bitişi

Finish

Until Today I worked with 85+ client on 100+ Different Projects

There's No Top Floor There's only Upper Floor

 To meet people needs well, encourages me for the next step. With the motto of “Do better than before”, every project that it succeeds becomes the driving force for the next.

As I have done so far, I will continue to do better until I am convinced that my work is better than the previous one.

 

Gizem Küçükgüner Uğurlu
Gizem Küçükgüner Uğurlu
Khora Psikoloji
Read More
Genelde önem verdiğim konularda yapılan işi kontrol etme ihtiyacım oldukça yüksekken, web sitem konusunda sadece söylediğim birkaç detayla bile Samet'in çıkardığı tasarım sayesinde içim çok rahat bir şekilde işi tamamen onun profesyonelliğine bırakabildim. Kullanıcının ihtiyacını tanımlama ve bu doğrultuda kendi deneyimiyle beraber en kullanışlı ve göze hitap eden tasarımları ortaya koymada çok iyi. Bu konuda bir arayışı olanlara ilk tavsiye edeceğim isim. Teşekkürler!
Uğur üstün
Uğur üstün
Boden Plastik
Read More
Sektör içinde uzun zamandır bulunmaktayız. Sektörde ki öne geçecek adımlardan biri de zamana ayak uydurmak bunlardan öncelik olarak web sitesi tabi ki. Bu konuda Samet bey itinalı çalışması bizi diğer adımlara geçişimizi hızlandırdı.
 Serhat Ünal
Serhat Ünal
Beser Kimya
Read More
Yeni kurduğumuz firmamız için çağa uygun içerik, internet kullanıcıları tarafından kolay erişebilme, menülerde kolay dolaşabilme gibi özellikleri sağlayabilecek şekilde bir web sayfası ihtiyacımız bulunmaktaydı. Yalova bölgesinde iyi bir web tasarımcı aradık ve tasarım.pro ile çalışmaya karar verdik. Tasarım.pro firmasının tasarladığı web sayfası yanısıra Google da ön sıralara çıkabilmek için yaptığı çalışmalardan oldukça memnun kaldık. Ürünlerimize özel diğer web sayfalarının tasarımı için de Samet bey ile çalışacağız.
Levent Akkaya
Levent Akkaya
Rota Danışmanlık
Read More
Yıllardır web sitesi konusunda sıkıntı yaşayan biri olarak, artık sanırım doğru web tasarım noktasını bulamayacağım derken tavsiye üzerine yollarımız kesişti. Aklımdaki tüm uygulamalara bulduğunuz çözümler ve bitmeyen isteklerime gösterdiğiniz sabır için tüm Tasarim.pro yani Samet Bey’e çok teşekkür ederim, insanın zihninde kurguladıklarının web üzerinde uygulanabildiğini görmesi çok güzel.
Previous
Next

Söylediklerim ve Gördüklerinizden sonra benimle çalışmaya karar verdiyseniz bağlantıyı aşağıdan kurabilirsiniz.

Söylediklerim ve Gördüklerinizden sonra benimle çalışmaya karar verdiyseniz bağlantıyı yan taraftan kurabilirsiniz.

[gs_behance]

WEB TASARIM

Web tasarım dünyasına aslında çocuk denilecek yaşta girdim. Üniversitede web tasarım alanına karar verdim, Yaklaşık 10 yıldır sektörde yer almaktayım. Öncelikli hedefim siz değerli müşterilere hizmeti bir önceki projemden daha iyi olabilecek derecede sunmak. Çünkü web tasarımda limit yok!

GRAFİK TASARIM

Yeni kurulan bir firmaysanız veya uzun yıllardır süre gelen imajınızda değişikliğe gitmek ve bu değişiklikleri profesyonel yöntemlerle gerçekleştirmek istiyorsanız benimle grafik tasarım konusunda iletişime geçebilirsiniz.

Logo Tasarım’dan Banner Tasarımına, Hatta video animasyonlara kadar hizmetlerimle sizlerin servisindeyim.

E-TİCARET

Ürün ve hizmetlerinizi internet sayesinde daha geniş kitlelere ulaştırarak kar marjınızı artırabilecek hamleler yapmanıza olanak sağlayacak e-ticaret girişiminizde de sizlere servis sunabilirim.

SEO DANIŞMANLIĞI

İnternet arama sonuçlarında web sitenizin daha iyi sonuçlar almasını sağlamak için sitenizin performans ve içerik düzenlemelerini gerçekleştiriyorum. Böylelikle daha çok tıklanma, dolayısıyla daha çok satış elde edebiliyorsunuz.

3D MODELLEME & ANİMASYON

Ürünlerinizin 3 Boyutlu görünümünü Bilgisayar ortamında kullanmanızı sağlayacak çizimleri gerçekleştiriyorum. İsterseniz ürünleriniz 3D modelleriyle tanıtım animasyonları da hazırlayabiliyorum.